Parabola Kętrzyn Kredyty Mieszkaniowe
23

Kwiecień

3 lata ago

Kredyty Mieszkaniowe

Kredyty Mieszkaniowe
1 vote, 2.00 avg. rating (58% score)

Kredyty Mieszkaniowe (2)W obecnych czasach bardzo ciężko jest wybudować dom lub kupić mieszkanie w oparciu o własne oszczędności. Wtedy z pomocą nachodzą kredyty mieszkaniowe oferowane przez banki.
Musimy spełnić obecnie kilka warunków, jeśli chcemy ubiegać się o kredyt mieszkaniowy. W 2017 roku wkład własny to sŕednio 10-20%. Banki zabiezpieczają się w taki sposób, aby nie dawać kredytu na całą wartość nieruchomości. Musimy w takim wypadku mieć oszczędności. Okres kredytowania również możemy wybrać, im więcej lat spłaty tym niższa rata kredytu. Możemy taki kredyt wziąć nawet na 30 lat, ale wiąże się to także z większymi odsetkami.
W internecie znajdziemy tzw. porównywarki kredytów. Za ich pomocą sprawdzimy wysokość raty, ustawiając parametry, tj. czas spłaty i kwota kredytu. Takie porównywarki znajdą nam automatycznie najlepsze propozycje kredytów mieszkaniowych z opisem oprocentowania. Jest to bardzo przydatna rzecz, jeśli chcemy ubiegać się o taki kredyt. Warto jest także skorzystać z doradcy finansowego, który pomoże nam wybrać najkorzystniejszą dla nas ofertę.

Ciekawe artykuły o biznesie i ekonomi:

Tag:
admin Administrator