Wm Kętrzyn Kredyt dla zadłużonych bez zdolności kredytowej
11

Wrzesień

3 lata ago

Kredyt dla zadłużonych bez zdolności kredytowej

Kredyt dla zadłużonych bez zdolności kredytowej
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

Kredyt dla zadłużonych bez zdolności kredytowej

Kredytobiorcy, którzy starali się o przyznanie kredytu w banku, doskonale wiedzą, że dla analityków bankowych ważna jest zdolność kredytowa kredytobiorcy oraz brak wpisów w BIK, które świadczyłyby o nieterminowości w spłacaniu poprzednich zobowiązań finansowych. Jednak na brak zdolności kredytowej wpływa wiele czynników, nie tylko wysokość wynagrodzenia. Dlatego osoby, które wiedzą, że nie uzyskają kredytu w banku, chętnie sięgają po kredyt dla zadłużonych bez zdolności kredytowej, jakiego udzielają firmy pożyczkowe.

Dlaczego firmy pożyczkowe udzielają takich kredytów? Dla firm pożyczkowych nie jest ważna wysokość wynagrodzenia, dlatego nie wymagają od swoich klientów zaświadczeń od pracodawcy, co dodatkowo skraca czas potrzebny na rozpatrzenie wniosku pożyczkowego. Pożyczkobiorca składając wniosek o taki kredyt zna wszystkie koszty dodatkowe, z jakimi wiąże się udzielenie takiego kredytu, wie również, jakie dokumenty musi złożyć. W większości firm pożyczkowych wystarcza jedynie numer dowodu osobistego oraz oświadczenie o osiąganych dochodach, które nie jest dodatkowo weryfikowane.

Ze względu na uproszczoną procedurę kredytową kredyt dla zadłużonych bez zdolności kredytowej jest udzielany w krótkim czasie. Od chwili złożenia wniosku o kredyt do jego uruchomienia upływa zwykle nie więcej niż dzień roboczy, który jest potrzebny do uruchomienia kredytu. Taki kredyt można przeznaczyć na spłatę zadłużenia lub też na sfinansowanie bieżących potrzeb finansowych. Kredyt można przeznaczyć na dowolny cel.

Ciekawe artykuły o biznesie i ekonomi:

Tag:
admin Administrator